BK BRAZIL KERATIN Hair Go Straight

BK BRAZIL KERATIN HgS  – keratínová liečba je proces, ktorý nielen uzdravuje vlasy, ale zároveň uhladí jemné, vlnité aj porézne vlasy a to až na niekoľko mesiacov.  Odporúčame pre jemné, poškodene, kučeravé, tvrdé, nepoddajné a hrubé vlasy.

Okrem tvarovania vlasov taktiež vlasy extrémne regeneruje a chráni pred škodlivými vplyvmi ako sú:

  • UV žiarenie
  • Morská voda
  • Chlorovaná voda
  • Vietor a mráz

BK BRAZIL KERATIN HgS  – prírodne čiastočné narovnanie a ozdravenie vlasov. BRAZIL KERATIN  Hair go Straight je čisto prírodný produkt ošetrujúci vlasy na báze prírodného keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Je vyrobený z  prírodných látok.

Dodáva vlasom späť zdravie, hebkosť, lesk a silu. Keratin je protein, ktorý je hlavnou zložkou kože, vlasov a nechtov.

BK BRAZIL KERATIN HgS  je možné aplikovať na všetky typy vlasov, včetne chemicky ošetrených, farbených, melírovaných a i predlžovaných vlasoch /Európske vlasy/. Väčší efekt je možné pozorovať na viac zničených vlasoch. Čím je vlas viac narušený, tým hlbšie preniká keratín do vlasového stvolu. Keratín dodá vlasom lesk, hladkosť a zdravý vzhľad. Doba potrebná k úprave vlasov sa skráti cca o 80%. Po aplikácii kúry je potrebné používať produkty BK na domáce ošetrenie a to minimálne šampón a kondicionér ktoré sú s obsahom kolagénu a hydrolyzovaného keratínu.

Výhody BK Brazilskeho Keratínu HgS:

  • Nedochádza k rozpadu a členeniu proteinu
  • Originálne zloženie
  • Neobsahuje umelé farbivá ani syntetické parfémy
  • Obnovuje elasticitu vlasov
  • Zvyšuje odolnosť, hebkosť a lesk vlasov
  • Vydrží pôsobiť vo vlasoch niekoľko mesiacov 2-4m

Starostlivosť pre Pánov

Vitajte v pánskom kaderníckom svete, kde Vám dáme maximálnu starostlivosť a poradenstvo pre Vaše vlasy. Relaxačný balíček pre pánov zahŕňa luxusnú masáž hlavy, zo špeciálnymi prípravkami, ktoré Vám odporučí naša kaderníčka, ktorá sa postará o Vašu maximálnu spokojnosť, profesionálny strih i poradenstvo a následné vysušenie vlasov a konečný styling.

Zastavte sa vyskúšať relaxáciu trošku inak. Naše štúdio pracuje na vysokej úrovni a špecializuje sa jak na dámsky strih tak i na pánsky, pretože každý pán, aspoň v kútiku svojej duše chce mať najtrendovejší strih. 

Doba trvania: 20-30 minút

Farbenie

EMMEBI - Výživná krémová farba s prírodným komplexom (obsahuje kolagén a vitamín C – 3,5%), minerálnymi zložkami, voskom a hydratačnými látkami, ktoré chránia pokožku a vlasy počas farbenia a uchovávajú vlasy hodvábne a lesklé. Farbiace molekuly špičkovej kvality garantujú optimálnu penetráciu a tiež žiarivé a dlhodobé zafarbenie aj s nižším obsahom amoniaku.

 

Melírovanie

Profesionálny melír značky Tigi a EMMEBI umožňuje maximálne zosvetlenie a dosiahnutie krásneho platinového blond odtieňa bez žltých efektov. Počas celého procesu zosvetľovania sú vlasy ošetrované hodvábnymi proteínmi a prípravok má príjemnú vôňu. Prášok je kompaktný, čím je minimalizované jeho rozprašovanie do okolia.

Ostatné služby

Strihanie, regenerácia, spoločenská úprava vlasov, atď.