Omladenie a prevencia starnutia

Línia prípravkov špeciálne navrhnutých pre pleť mužov. Zloženie základných aj špecifických prípravkov línie Réponse Homme je jedinečné. Prípravky kombinujú výnimočné a účinné aktívne látky s príjemnými textúrami

Komu je línia určená? Všetkým zákazníkom, ktorým pri starostlivosti o pleť záleží na výsledkoch a pohodlí.

Výsledky: Tvár je rozjasnená už po niekoľkých minútach. Pleť je zdravá, hydratovaná a žiarivá. Ľahké textúry prípravkov pleť rýchlo absorbuje, vďaka čomu sa neleskne a zostáva matná.

Zobraziť produkty

Línia prípravkov pre redukciu mimických liniek a vrások.

Komu je línia určená? Všetkým zákazníčkam nad 30 rokov, ktoré trápia mimické linky a vrásky a hľadajú kozmetické riešenie pre ich viditeľnú redukciu. Línia Réponse Corrective obsahuje inovačné a efektívne aktívne látky pôsobiace na 3 úrovniach: uvoľňujú tvárové svaly, ktoré sa podieľajú na vzniku vrások, vypĺňajú vrásky a upravujú štruktúru pleti.

Výsledky Pleť je viditeľne hladšia, vrásky sú odstránené. Pri opakovanej aplikácii prípravkov pleť znovu nadobudne svoju pevnosť.

Zobraziť produkty

Starostlivosť a ochrana zrelej pleti

Komplexná, cielená línia vysokoúčinných prípravkov vyvinutých pre špecifické potreby zrelej pleti.

Komu je línia určená? Všetkým zákazníčkam, ktoré túžia po účinnom omladení zrelej pleti. Hľadajú prípravky, ktoré ich pleti prinavrátia puržnosť a pevnosť, pričom sú vhodné aj pre suchú a citlivú pleť.

Výsledky Pleť je spevnená, posilnená a vyživená. Jej štruktúra je upravená, pôsobí žiarivejšie. Pleť zahalí pocit pohodlia.

Zobraziť produkty

Línia pre suchú a citlivú pleť

Špecifická línia hydratačných a výživných prípravkov pre starostlivosť o citlivú a zraniteľnú pleť.

Komu je línia určená? Všetkým zákazníčkam, ktoré túžia po upokojení a zmiernení prejavov citlivosti na svojej pleti.

Výsledky Pleť je upokojená a lepšie chránená. Jemné textúry prípravkov v kombinácii s príjemnou vôňou verbeny a  harmančeka poskytujú pleti intenzívny pocit pohodlia pri každej aplikácii.

Línia pre zmiešanú a mastnú pleť

Inovačná starostlivosť o zmiešanú až mastnú pleť.

Komu je línia určená? Všetkým zákazníčkam, ktoré trápia problémy zmiešanej a mastnej pleti a túžia po ich odstránení.

Výsledky Pleť je zdravšia, žiarivejšia a viditeľne zmatnená.

Zobraziť produkty

Kompletná starostlivosť o okolie očí

Komplexná línia starostlivosti o očné kontúry zaručuje viditeľnú redukciu vrások, opuchov a tmavých kruhov.

Komu je línia určená? Všetkým zákazníčkam, ktoré trápia viditeľné známky únavy a/alebo starnutia v okolí očí, túžia po ich odstránení a obnove žiarivosti pleti očného okolia.

Výsledky Pleť očných kontúr je regenerovaná, lepšie chránená, hydratovaná a uvoľnená. Tmavé kruhy a opuchy sú menej výrazné, oči pôsobia oddýchnuto. Všetky prípravky tejto línie sú dermatologicky aj oftalmologicky testované a rešpektujú pH citlivého očného okolia.

Zobraziť produkty

Línia pre nevýraznú a unavenú pleť

Línia prípravkov starostlivosti o unavenú, nevýraznú pleť, ktorá potrebuje povzbudenie.

Komu je línia určená? Všetkým zákazníčkam, ktoré vedú hektický život, na ich pleť vplýva stres, znečistenie a nepriaznivé vonkajšie vplyvy.

Výsledky Pleť je chránená pred vonkajšími vplyvmi a znovu získava stratenú vitalitu a žiarivosť.

Zobraziť produkty

Bieliaca línia

Línia pre rozjasnenie pleti a redukciu nerovnomernej pigmentácie.

Komu je línia určená? Všetkým zákazníčkam, ktoré túžia po žiarivejšej pleti bez pigmentových rozdielov.

Výsledky Pleť získava rovnomerný tón, viditeľne sa rozžaruje a pigmentové škvrny sa strácajú.

Zobraziť produkty

Profesionálna slnečná starostlivosť

Réponse Soleil je línia vysokoúčinných prípravkov slnečnej starostlivosti, ktorá ponúka riešenie pre každý fenotyp. Poskytuje bezpečnú dvojitú ochranu s UVA aj UVB filtrami. ANTILEUKINE 6®, známy ako zlatá riasa, dopĺňa povrchový účinok filtrov a chráni priamo DNA buniek. Vďaka ľahkým textúram a príjemnej vôni sú prípravky slnečnej línie MATIS kombináciou efektívnej ochrany a zmyslového potešenia.

Komu je línia určená? Všetkým zákazníčkam a zákazníkom, ktorí svoju pokožku nechcú nechať napospas škodlivým vplyvom slnečných lúčov.

Výsledky Pokožka je aktívne chránená a opálená. Prípravky línie Réponse Soleil vás potešia svojou príjemnou vôňou a zamatovo jemnou textúrou.

Zobraziť produkty

Pánska línia

Línia prípravkov špeciálne navrhnutých pre pleť mužov. Zloženie základných aj špecifických prípravkov línie Réponse Homme je jedinečné. Prípravky kombinujú výnimočné a účinné aktívne látky s príjemnými textúrami

Komu je línia určená? Všetkým zákazníkom, ktorým pri starostlivosti o pleť záleží na výsledkoch a pohodlí.

Výsledky Tvár je rozjasnená už po niekoľkých minútach. Pleť je zdravá, hydratovaná* a žiarivá. Ľahké textúry prípravkov pleť rýchlo absorbuje, vďaka čomu sa neleskne a zostáva matná.