Manuálne hĺbkové čistenie pleti

 

Pri hĺbkovom čistení pleti vám kozmetička najprv povrchovo vyčistí a očistí pleť a očné okolie. Ak pleť nemá zapálené komedóny, spravíme peeling tváre,krku a dekóltu. Následne vám kozmetička pripraví pleť na hĺbkové čistenie buď klasickým naparovačom alebo špeciálnym hrejivým zmekčújúcím gélom. Po 10 minútach sa spraví hĺbkové manuálne čistenie pleti,na to sa pleť ošetrí  profesionálnym prístrojom na ukludnenie a zmiernenie začervenania pleť i - OZONIZEROM. Potom už môže zákazníčka relaxovať popri sťahujúco - ukľudnujúcej maske pri ktorej vám kozmetička spraví relaxačno-regeneračnú masáž rúk.Záverečnou bodkou ošetrenia je špeciálne sérum na tvár, krém na očné okolie, pleť, krk a dekolt.

 

Dĺžka ošetrenia: 60 minút

Cena: 25,00 EUR

 

Hĺbkové čistenie ultrazvukom

 

 

Hĺbkové čistenie ultrazvukom je veľmi príjemné a bezbolestné ošetrenie pleti. Pomocou tohto ošetrenia sa z pleti odstránia odumreté bunky a prečistia sa póry. Ultrazvukové vlnenie preniká do pokožky kde lieči zápaly a pôsobí ako prevencia proti ich vzniku. Ošetrenie zabezpečuje potrebnú hydratáciu a odolnosť pleti voči vonkajším vplyvom.

 

Účinky ultrazvuku:

1.     Odstraňuje odumreté bunky a vedie k viditeľnému zlepšeniu pokožky

2.     Čistí kožné žľazy, odstraňuje zvyšný maz, baktérie a škodliviny

3.     Dokonalé čistí zanesené póry

4.     Vedie k dostatočnej syntéze kolagénu

5.     Zvyšuje krvnú cirkuláciu

6.     Pomáha pleti absorbovať výživné látky

7.     Redukuje vrásky

Čistenie obsahuje: Povrchové čistenie pleti, peeling ultrazvukovým prístrojom, naparenie tváre alebo zjemnenie pleti zmäkčovadlom, čistenie ultrazvukovým prístrojom, dočistenie pleti manuálne, ozón, pleťová maska, záverečné sérum alebo krém.

 

Doba trvania: 60 minút

Cena: 25,00 EUR

 

 

Lymfodrenáž – boj proti celulidíte

Lymfodrenážne odstránenie celulitídy ultrazvukom je špeciálna masážna technika, ktorá podporuje správnu funkciu lymfatického systému. Pri tomto ošetrení dochádza k neinvazívnemu odstráneniu celulitídy.

 

Procedúra obsahuje: Povrchové čistenie pokožky, lymfodrenážne ošetrenie celulitídy ultrazvukom

 

 Doba trvania: 30 minút

Cena: 18,00 Eur

Lifting pleti žehlením

 

 

Žehlenie pleti pomocou ultrazvukovej žehličky je jednou z obľúbených foriem redukcie vrások. Ošetrenie je bezbolestné a je vhodné pri nasledujúcich problémov:

 

1.     Ochorenie pleti

2.     Pleť poznačená stresom

3.     Bledá až sivá pleť

4.     Mimické až starecké vrásky

 

Procedúra obsahuje: Povrchové čistenie, Peeling ultrazvukom, žehlenie pleti ultrazvukom, záverečné sérum alebo krém.

 

Doba trvania: 30 minút

Cena: 18,00 EUR

 

Vpracovanie ampuliek ultrazvukovou sondou

 

Procedúra obsahuje: Povrchové čistenie pleti, peeling ultrazvukovým prístrojom, vpravenie ampulky do pokožky záverečné sérum alebo krém.

 

Doba trvania: 45 minút

Cena: 27,00 EUR

Lymfodrenážná masáž tváre ultrazvukom – prístrojová masáž

Špeciálna liečebná masáž, ktorá regeneruje pleť, osviežuje a obmedzuje tvorbu vrások. Pomáha pri bolesti hlavy, odstraňuje opuchy.

Procedúra obsahuje: Povrchové čistenie pleti, peeling ultrazvukovým prístrojom, masáž ultrazvukovou, pleťová maska, vpravenie záverečného séra ultrazvukom alebo krém.

 

Doba trvania: 60 minút

Cena: 36,00 EUR

Mikromasáž očného okolia ultrazvukovou sondou

 

Očné okolie je najjemnejšia a najchúlostivejšia časť celej tváre. Je veľmi citlivá a ľahko býva poznamenaná vekom a únavou. Oči prezentujú celkovú fyzickú a duševnú kondíciu. Pri mikromasáži očného okolia sa znižuje prehlbovanie vrások okolo očí, zmenšujú sa vačky pod očami. Mikromasáž ultrazvukovou sondou posilňuje obočie, ktoré počas rokov padá a tiež prekrvuje pokožku čím sa odďaľuje jej predčasné starnutie. Ošetrenie je bezbolestné.

Procedúra obsahuje: Povrchové čistenie pleti, peeling ultrazvukovým prístrojom, mikromasáž očného okolia  ultrazvukovou sondou, maska na oči, vpravenie záverečného séra  alebo krému

 

Doba trvania: 20 minút

Cena: 18,00 EUR

Kompletné prístrojové ošetrenie

 

Hĺbkové čistenie ultrazvukom je veľmi príjemné a bezbolestné ošetrenie pleti. Pomocou tohto ošetrenia sa z pleti odstránia odumreté bunky a prečistia sa póry. Ultrazvukové vlnenie preniká do pokožky kde lieči zápaly a pôsobí ako prevencia proti ich vzniku. Ošetrenie zabezpečuje potrebnú hydratáciu a odolnosť pleti voči vonkajším vplyvom. Špeciálna liečebná masáž, ktorá regeneruje pleť, osviežuje a obmedzuje tvorbu vrások. Pomáha pri bolesti hlavy, odstraňuje opuchy.

 

Účinky ultrazvuku:

1.     Odstraňuje odumreté bunky a vedie k viditeľnému zlepšeniu pokožky

2.     Čistí kožné žľazy, odstraňuje zvyšný maz, baktérie a škodliviny

3.     Dokonalé čistí zanesené póry

4.     Vedie k dostatočnej syntéze kolagénu

5.     Zvyšuje krvnú cirkuláciu

6.     Pomáha pleti absorbovať výživné látky

7.     Redukuje vrásky

 

Čistenie obsahuje: Povrchové čistenie pleti, peeling ultrazvukovým prístrojom, naparenie tváre alebo zjemnenie pleti zmäkčovadlom, čistenie ultrazvukovým prístrojom, dočistenie pleti manuálne, ozón, masáž ultrazvukovou, pleťová maska, záverečné sérum alebo krém.  

 

Doba trvania: 120 minút

Cena: 54,00 EUR

Farbenie rias, obočia

 

Náš salón ponúka farbenie rias a obočia, ktoré vydrží 3 až 4 týždne. Okrem základných farebných odtieňoch hnedej a čiernej si môžete vyskúšať aj nové odtiene: modročiernu farbu na riasy či hrdzavočervenú a grafitovú na obočie.

Úprava obočia

Pekne upravené a vyformované obočie je vizitkou našej tváre a zvýrazní celkovú krásu. Kozmetička vám odborne pomocou pinzety upraví vaše obočie do požadovaného tvaru podľa potreby zákazníčky/zákazníka.

Depilácia

 

Nadmerné ochlpenie trápi takmer každú ženu i muža či už na tvári alebo tele. Často kvôli tomu siahame po žiletke, tá nám však tento problém nevyrieši a ak áno, tak len na krátky čas. Preto je lepšie vyskúšať depiláciu pomocou teplého vosku, ktorý vám odstráni nežiaduce chĺpky aj s korienkom a tým výsledný efekt vydrží 4 týždne a zároveň zamedzuje nepríjemnému zarastaniu chĺpkov pod kožu. Pravidelnou depiláciou voskom sa zredukuje rast a výskyt ochlpenia.

Bioptrón

 

Popri hĺbkovom  čistení pleti si môžete dať spraviť aj ošetrenie týmto profesionálnym prístrojom, ktorý má silné protizápalové, hojivé, liečivé a upokojujúce účinky na pleti. Je vhodný predovšetkým na problematickú a aknóznu pleť.

Permanentný make-up (PMU)

 

Je vpravovanie prírodných pigmentov do pokožky, do spodnej časti zárodočnej vrstvu (0,3 - 0,5 mm). Rozdiel medzi trvalým tetovaním a PMu je v zložení pigmentu. Na  tvár by sa mali používať výlučne pigmenty prírodné, ktoré neobsahujú ťažké kovy a postupne sa odbúravajú z pokožky. Doba pigmentácie je individuálna. Závisí od: pigmentu pokožky zákazníčky, zvoleného miesta, výber odtieňu pigmentu, starostlivosti o tetované miesto metódy prevedenia PMu.


PMu sa používa na úpravu obočia, zvýraznenie očí očnými linkami, vytvarovanie pier a taktiež na korekciu pri niektorých kožných ochoreniach napr. vitiligo.