Klasická pedikúra

Dbajte o celkový vzhľad Vašich chodidiel a navštívte nás !

Ponúkame Vám kvalitnú klasickú pedikúru, ktorá zahŕňa dôkladnú dezinfekciu chodidiel, peeling ktorý svojimi brusnými časticami jemne odstráni zhrubnutú pokožku a pripraví na následne brúsenie profesionálnou pedikérskou škrabkou. Klasická pedikúra samozrejme zahŕňa starostlivosť o nechtovú platničku a aj pokožku.

 

Procedúra obsahuje: Dezinfekciu a kontrolu chodidiel, relaxačný kúpeľ nôh, odstránenie zhrubnutej kože pedikérskou brúskou, ostrihanie a opilovanie nechtov do požadovaného tvaru klientkou, zatlačenie kožtičky, odstránenie kožtičky v okolí nechtov, nakrémovanie chodidiel.

Wellnes pedikúra

Wellnes pedikúra je dokonalá kombináciou klasické pedikúry a potrebného relaxu pre Vaše nohy. Toto ošetrenie zbaví Vaše chodidlá pocitu únavy. Nie len že budete mať chodidlá pekne upravené ale aj si pri tom oddýchnete.

 

Procedúra obsahuje: Dezinfekciu a kontrolu chodidiel, relaxačný kúpeľ nôh, peeling, odstránenie zhrubnutej kože pedikérskou brúskou, ostrihanie a opilovanie nechtov do požadovaného tvaru klientkou, zatlačenie kožtičky, odstránenie kožtičky v okolí nechtov, masáž chodidiel, maska na chodidla a nakrémovanie chodidiel.

Gél - lak

Gél - lak sú špeciálne laky, ktoré boli vyvinuté na báze gélu a aplikujú sa na vlastné prírodné nechty. Ide o prelom lakovania v manikúre a pedikúre. Je vhodný prevažne pre dámy, ktoré sa boja poškodenia vlastných nechtov gélom alebo akrylom. Dôležitou správou je, že tieto unikátne laky nepoškodzujú prírodné nechty.

 

Za malú chvíľku máte vyzdobené (a vysušené) nechty. Takéto lakovanie Vám vydrží 2-3 týždne bez toho, aby sa vám nejak poškodilo. Už žiadne obité končeky laku na nechtoch po 1- 32 dňoch. Gel - lak to vyrieši. Doba trvania: 30 - 60 min.