Denné líčenie

vyzerá prirodzene a podmienkou je, že musí vydržať počas celého dňa. Denné líčenie by malo byť rýchle, jednoduché, aby ste za pár minút vyzerali upravene a šarmantne.

Do kategórie denného líčenia spadá aj tzv. Nahé líčenie – výsledkom je upravený a prirodzený vzhľad zároveň.

Večerné líčenie

Večerné líčenie je odvážnejšie od toho bežného denného. Umelé osvetlenie a vôbec málo svetla nám dovoľuje zvoliť si výraznejší tmavší make-up bez toho, aby pôsobil vulgárne alebo prehnane. 

Extravagantné líčenie

Udalosti, ktoré si vyžadujú extra výrazný make-up.

Výnimočná udalosť si vyžaduje extra make up, ktorý sa diametrálne odlišuje od bežného denného, či večerného líčenia. Fashion make up, TV & foto make up. Tu sa líčenie mení na umenie a vizážista kreslí svoje dielo na tvár.

Mini škola líčenia

Chceli by ste vedieť, ako sa správne  nalíčiť?

  • Naučíte sa krok za krokom správne sa líčiť, aby ste vyzerali prirodzene , sviežo a úžasne zároveň
  • Výber tieňov, podkladovej bázy, ako správne naniesť farbu na líčka, ktoré sú tie správne farbičky pre Vás

Využite jedinečnú možnosť zvládnuť to v Mini-škole líčenia.

Naučíte sa samé na sebe, ako si poradiť s výberom tieňov, podkladovej bázy, kde správne naniesť farbu na líčka, ktoré sú tie správne farbičky pre Vás.

Ponuka zhŕňa možnosť naučiť sa krok za krokom , ako sa správne líčiť, aby ste vyzerali prirodzene , sviežo a úžasne zároveň.

Mini škola líčenia

Naučíte se jak zvládnout denní líčení. Osvojíte si základy pro vytvoření skvělého make-upu. Seznámím Vás se správným postupem při ošetření pleti před make-upem a při odličování. 

INDIVIDUÁLNÍ, intenzivní, na kterém se budu věnovat jen a pouze Vám. Kurz zahrnuje teoretickou část a praktickou část.. Rozsah kurzu si můžete zvolit sami dle potřeby.

Do základního kurzu Make-up spadají tyto části: Denní líčení, Večerní líčení. Tento základní kurz si dále můžete rozšířit o Svatební líčení a Fotomake-up. Doporučuji také využít službeb profesionálního fotografa, který Vás na konci kurzu nafotí při práci a zároveň vyfotí modelku se dvěma typy Vašeho líčení. Fotografie dostanete na CD nosiči. Modelku si můžete zajistit sami, anebo můžete využít modelky v mých službách. 

Modný poradca

To ako o seba dbáme a ako sa obliekame, o nás vypovie viac než si dokážeme uvedomiť. Naše okolie si tak behom niekoľkých sekúnd o nás vytvorí názor, ktorý nemusí byť vždy len lichotivý. Často podľahneme módnym výstrelkom aj keď nám toto „Trendové oblečenie“ nepristane. A práve preto je tu náš skúsený módny poradca, ktorý Vám pomôže nie len so správnou voľbou a kombináciou oblečenia z vášho šatníka, ale i s nákupom nových odevov a nenahraditeľných doplnkov. Zverte sa do rúk odborníka a nechajte si poradiť čo Vám pristane.